tabletki

img

Ja jeszcze walczę, ale są efekty i to jest wspaniałe.

Z Michałem współpracuję dopiero od 2 miesięcy, a już są niesamowite efekty. Michałowi można zawracać gitarę nawet najmniejszą pierdołą, a rzetelnie odpowie na Twoje pytanie. Ty decydujesz co znajdzie się w programie treningowym, jaki rodzaj aktywności fizycznej wybierzesz, ile razy w tygodniu będziesz trenować i gdzie.

Od razu po dokonaniu płatności udostępnię Ci formularz z wywiadem medycznym, żywieniowym, treningowym i dzienniczek żywieniowy do uzupełnienia. Tak, każda z aktualnie obowiązujących cen jest opłatą jednorazową. 2-Poprzez standardowy przelew bankowy, na poczcie lub ze swojego internetowego konta bankowego.

Po ukończeniu procedury przelewu kwota od razu jest na naszym koncie. Po opłaceniu, na tym koncie pojawi się ankieta dla partnera, którą trzeba wypełnić. Tak więc bez problemu możemy rozpisać plany żywieniowe oparte na tych samych posiłkach.

Plany treningowe są oddzielnymi treningami, dopasowanymi do potrzeb każdej z osób. Dlatego wspólne (takie same) treningi, nie spełniałyby oczekiwań każdej z osób. Kobiety mają inne priorytety niż mężczyźni, stąd też nie proponujemy wspólnych treningów dla par.

1. Dieta dla par: czy można rozpisać dietę opartą na tych samych posiłkach? Oczywiście, jeśli zdecydujesz się na rozpiskę suplementacji, a nie będziesz z niej korzystać - nic się nie stanie. Dodatkowo umieszczamy zdjęcie poglądowe, krótki opis, a także link do przykładowego sklepu.

2. Czy suplementacja jest konieczna, aby osiągnąć cel? 1. Czy w moim planie znajdzie się dodatkowa suplementacja? Po każdych 6 tygodniach podejmujemy decyzję, co przyniesie lepsze rezultaty.

90% naszych podopiecznych trenuje 3-4 razy w ciągu tygodnia, gdyż taka ilość jest w pełni optymalna. Początkujący zawsze dostają lżejsze treningi, gdyż takie przynoszą im lepsze rezultaty. Plany rozpisujemy wyłącznie osobom zdrowym, które nie mają przeciwwskazań lekarskich, do stosowania diety online.

W ankiecie jest odpowiednie pole, na opisanie nietolerancji. 2. Czy samemu trzeba komponować posiłki? Proszę pamiętać, że w każdym przypadku najważniejsze są chęci.

W naszej wieloletniej praktyce wszystkie osoby, które trzymały się planu, widziały jego rezultaty. Więcej możesz sprawdzić w naszej Polityce Prywatności. Plik będzie do pobrania na Twoim koncie użytkownika, w serwisie Będzie dostępny przez cały okres trwania planu + dodatkowe 28 dni, od momentu ukończenia.

Każdy nasz podopieczny ma swoje indywidualne konto użytkownika, na którym może notować zmiany w sylwetce. Dodatkowymi czynnikami jest samopoczucie, energia i inne kwestie odczuć. Jest to ważne szczególnie w przypadku kontroli postępów.

Oczywiście, przez cały okres trwania planu służymy pomocą. Polecam :) :) Pierwsze cztery tygodnie: minus 5,8kg. Dieta Standard to starannie zbilansowana dieta zapewniająca pokrycie zapotrzebowania organizmu na wszystkie niezbędne składniki pokarmowe, witaminy i mikroelementy.

Dieta Sport charakteryzuje się zwiększoną kalorycznością która zapewni odpowiedni poziom energii organizmowi poddanemu wzmożonemu wysiłkowi. Dla osób ćwiczących zarówno na siłowni, w klubie sportowym czy domowym zaciszu. Dieta dedykowana osobom prowadzącym aktywny tryb życia, niezależnie od rodzaju wysiłku fizycznego.

Charakteryzuje się wyłączeniem z menu ryb oraz owoców morza. Catering przygotowywany jest przez wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, zgodne z wymaganiami certyfikowanego systemu zarządzania bezpieczeństwem żywności HACCP. Spożywane łącznie ze źródeł pokarmowych witaminy A, E i C stanowią silny oręż w walce z wolnymi rodnikami.

Top